Dvigulės lovos pasirinkimo gidas
Dažniausiai iškylantys klausimai susiję su dvigulės lovos dalimis – koks turėtų būti lovos rėmas, kokį čiužinį rinktis, kiek svarbos turi galvūgalis ir kojūgalis, kokio stiliaus ar dydžio lovą rinktis?
Atnaujinant ar kuriant naujo miegamojo interjerą, paprastai pirmiausia pradedama žvalgytis lovos. Dažniausiai iškylantys klausimai susiję su dvigulės lovos dalimis – koks turėtų būti baldo rėmas, kokį čiužinį rinktis, kiek svarbos turi galvūgalis bei kojūgalis, kokio stiliaus ir dydžio lova labiausiai dera kambaryje? Pateikiame keletą paprastų, tačiau naudingų pagrindinio miegamojo baldo pasirinkimo gairių.
Dvigulė lova – ne tik poroms
Dideles lovas ypač noriai renkasi poros. Erdvūs baldai leidžia patogiai įsitaisyti abiem partneriams, todėl netrikdomas nei vieno iš jų poilsis. Miegate vieni, tačiau taip pat svarstote, kaip išsirinkti lovą? Dvigulis baldas gali puikiai praversti ir jums. Didesnis gulėjimo plotas padeda lengviau atsipalaiduoti ir atrasti maksimaliai patogią miego pozą. Jei mėgstate jaustis laisvai, pasirūpinkite šiuo poreikiu – tegul erdvus būna ne tik kambarys, bet ir miegamojo lova.
Svarbiausi dvigulės lovos pasirinkimo kriterijai
Pirmiausia vertėtų akcentuoti, kad lova gali būti ne tik dvigulė, bet ir „pusantrinė“ ar karališko dydžio dvigulė. Daug įtakos lovos pasirinkimui turi ir miegamojo plotas, tad norint išsirinkti tinkamiausią tiek stiliaus, tiek komforto atžvilgiu, reikėtų įvertinti kelis dalykus.
Standartinio dydžio „Magrės baldų“ lovos tinka ir mažesniuose, ir erdvesniuose miegamuosiuose. Itin didelių matmenų lovas, tokias kaip „Gold Max“, „Royal“ ar „Sharpei“ rekomenduojame rinktis norintiems užpildyti erdvų poilsio kambarį.
1. Lovos plotis ir ilgis
Lovos paprastai yra standartinio dydžio. Pusantrinių plotis siekia nuo 110 iki 150 cm, dvigulių – 160 cm, o karališko dydžio (angl. king size) – 180 arba 200 cm. Standartinio dydžio baldas turėtų tikti ir mažesniuose, ir erdvesniuose miegamuosiuose. Nestandartinio dydžio rekomenduojame rinktis norintiems užpildyti ypač erdvų miegamąjį.
2. Baldo rėmas ir apmušalas
Lovos rėmą sudaro medinės ir metalinės konstrukcijos, jo išorė dengiama apmušalu – tekstiliniu arba odiniu. Šių medžiagų pasirinkimas labai individualus ir dažniausiai priklauso nuo kuriamo interjero įvaizdžio.
Pavyzdžiui, klasikiniame miegamajame ypač tinka tokie „Magrės baldų“ gaminiai kaip „Laimė“ ar „Gold“. Šiuolaikiško įvaizdžio mėgėjams rekomenduojama išbandyti lovą „Fortūna“ arba „Mini“. Mūsų asortimente galite rasti ir dar daugiau stilingų poilsio kambario baldų – apsižvalgykite.
Metalinės konstrukcijos dalys užtikrina patogų gaminių naudojimą ir funkcionalumą. Medinis dvigulės lovos rėmas pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.
3. Galvūgalio ir kojūgalio tipas
Nežinote, kaip išsirinkti lovą, kuri taptų pagrindiniu miegamojo akcentu? Tuomet visų pirma atkreipkite dėmesį į jos galvūgalį. Šios dalies dizainas dažniausiai priklauso nuo bendro lovos įvaizdžio. Galvūgalis ir kojūgalis gali būti apmušti audiniu, taip dekoruoti papildomomis detalėmis, tokiomis kaip sagos, medinės juostelės ir panašiai. Renkantis siūlome atsižvelgiant į kambario interjerą – puošnus galvūgalis gali tapti išskirtine miegamojo dekoracija.
„Magrės baldų“ asortimente galima rasti lovų tiek su tradicinio (pvz., „Aura“), tiek su originalaus (pvz., „Domino Mega“) stiliaus galvūgaliais.
4. Čiužinio tipas
Čiužinys – viena svarbiausių tiek viengulės, tiek dvigulės lovos dalių. Nuo jo priklauso miego komfortas. Čiužiniai gali būti skirtingų tipų: poliuretaniniai ir spyruokliniai. Pirmieji dažniausiai būna minkštesni, todėl labiau tinka mažesnio svorio žmonėms. Antrieji – kietesni, todėl juos dažniau renkasi sveriantys daugiau. „Magrės baldų“ asortimente galima rasti skirtingiems poreikiams pritaikytų čiužinių. Taigi svarstydami, kaip išsirinkti lovą, nepamirškite ir jų – spauskite čia ir išsirinkite.
Dvigulė lova – tai investicija į komfortišką ir kokybišką poilsį. Visiškai nesvarbu, miegosite dviese ar vieni – tiesiog atsižvelkite į poreikius. Tuomet naujasis pirkinys džiugins ilgus metus.