Magrės baldai
PradžiaNaujienosApie musKokybėKontaktaiParduotuvėsVIDEO
BALDAI GREITAISVETAINĖS BALDAIMIEGAMOJO BALDAISMART BALDAIINTERJERO DETALĖSBALDINIAI AUDINIAI

NAUJIENOS

Baldų ir interjero paroda BALDAI 2017

Nepakartojami įspūdžiai ir akimirkos iš kasmetinės baldų ir interjero parodos BALDAI 2017.
09
Spalis
2017
 

Atnaujintas iki smulkmenų apgalvotas ir išjaustas salonas Baldų rojuje

Pristatome naują salono koncepciją Vilniuje, Baldų rojuje. Interjero ir baldų salonas, kuriame pristatome ne tik minkštuosius, bet ir korpusinius miegamojo, svetainės ir vaikiškus baldus, interjero aksesuarus, detales bei šviestuvus. Susikurti jaukius ir stilingus namus - misija įmanoma! Užsukite!
05
Liepa
2017
 

Atsinaujinę firminiai salonai Klaipėdoje ir Alytuje

Tęsiame salonų atnaujinimo darbus ir džiaugiamės savo darbų rezultatais! Nuo šiol ne tik minkštuosius "Magrės" baldus, bet ir sumanius "Smart" baldus galite išvysti Klaipėdos Nemuno baldų firminiame salone ir Alytuje! Labai laukiame Jūsų atvykstant ir įvertinant mūsų pastangas!
29
Birželis
2017
 

Vilniuje ir Kaune – atsinaujinę „Magrės baldų“ salonai

Mielieji, džiugiomis naujienomis norime pasidalinti su Jumis – atradusiais „Magrės baldus“! Visai neseniai Vilniaus salone, esančiame Lukšio g. 19, ir visuose Kauno salonuose įvykdėme atnaujinimus, sukūrusius stilingą ir šiuolaikišką namų apstatymo aplinką. Į salonus atvykusios naujovės – sumanūs, prie Jūsų prisitaikantys ir kūrybiški baldai – jau laukia, kas bus jų šeimininkais. Originalios komodos, stalai, lovos, vaikų ir jaunuolių kambario kolekcijos – baldai, kurių nerasite niekur kitur Lietuvoje, ir su kuriais namai taps savais namais :) Žinoma, ir atsinaujinę liekame ištikimi geriausioms „Magrės baldų“ tradicijoms. Šiuose salonuose kaip ir anksčiau galėsite rinktis iš daugybės skirtingų audinių rūšių ir spalvų. Tik dabar apsvarstymai bus itin komfortiški: apžiūrėti, derinti gobelenus galėsite prie tam skirto patogaus stalo. Tikime, jog taip namų kūrimas taps dar malonesniu procesu. Lauksime Jūsų užsukant ir mielai padėsime, renkantis svajonių baldus!
15
Kovas
2017
 

Sofa DOMINO apdovanota "Lietuvos metų gaminio 2016" aukso medaliu

Gruodžio 16 dieną vykusiame Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamo konkurso „Lietuvos metų gaminys 2016“ apdovanojimų ceremonijoje buvome apdovanoti aukso medaliu, kurį pelnė sofa DOMINO.
20
Gruodis
2016
 

Šie metai - ypatingi! Jau 20 metų kuriame ir gaminame Jums lietuviškus, kokybiškus, funkcionalius ir stilingus minkštuosius baldus!

12
Spalis
2016
 

Paroda BALDAI 2016

Akimirkos iš baldų parodos, kurios metu "Magrės baldai" minėjo savo 20 metų gimtadienį, pristatė naujausias baldų kolekcijas bei interjero tendencijas.
07
Spalis
2016
 

Susitikime parodoje BALDAI 2016

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame Jus susitikti tarptautinėje baldų parodoje "Baldai 2016", Lietuvos parodų centre LITEXPO. Mūsų naujienų ekspoziciją rasite 5-oje salėje 5.C05.
06
Spalis
2016
 

NAUJA 2016 METŲ KOLEKCIJA - DOMINO

Nauja kolekcija - dar vienas žingsnis į priekį. Ypač funkcionalus, konceptualus ir kompaktiškas nedidelei svetainei ar studijos tipo butui pritaikytas sprendimas. Medžio, stiklo ir metalo konstrukcijų žaismas ypač rafinuotai atsiskleidžia naujojoje Magrės baldų kolekcijoje DOMINO. Joje santūriai prašmatnus minimalizmas susipina su industrinio dizaino elementais. Funkcionalumas ir kiekvienoje detalėje juntamas kokybės pradas - esminiai naujosios kolekcijos akcentai. Skaityti straipsnį apie DOMINO kolekciją.
08
Rugpjūtis
2016
 

PRISTATOME NAUJAUSIĄ 2016 METŲ KOLEKCIJĄ TITAN

Ši kolekcija buvo kurta atsisžvelgiant į pagrindinius Jūsų poreikius, kaip išskirtinis dizainas, praktiškumas ir kompaktiškumas. Ši kolekcija susideda ne tik iš minkšto kampo ar sofos, bet ir iš kitų namų interjerui rekalingų detalių, kaip foteliukai, pufai, interjero pagalvėlės, pledai ir šviestuvai. O dizainerių kruopščiai atrinkta audinių paletė - padės išsirinkti audinius tinkančius Jūsų namams.
01
Birželis
2016
 

MINKŠTAS KAMPAS SMART – ŠEIMOS NUMYLĖTINIS

Magrės Baldų šeimoje gimė naujas narys – be galo jaukus minkštasis kampas SMART. Pastatykite šį baldą bet kuriame tuščiame kambaryje: netrukus pajausite, kaip atgyja erdvė ir kaip maloniai įsminga akys į naująjį Magrės šeimos numylėtinį. Pavadinimas kužda, jog SMART'as yra protingesnis už įprastus svetainės baldus. Jį sudaro 150 cm ilgio šezlongas ir 200 cm poilsinė sofa, apdovanota net 70 cm virš minkštosios dalies pakilusiais atlošais, kurių padėtis prisitaiko prie Jūsų kūno pozicijos. Bet įdomiausi dalykai prasideda vėlai vakare: vos dviem mostais ir be jokios fizinės jėgos SMART'ą galite paversti nepriekaištinga dvigule lova, skirta kasdieniam miegojimui. Užtenka vienu mygtuko paspaudimu išjungti sofos ratuko stabdį ir lengvai stumtelėti minkštąją dalį: ji klusniai suksis aplink savo ašį, kol atriedės iki šezlongo. Lietuviškojo SMART gamyboje nebuvo taupoma. Rėmas – iš patvarios buko medienos. Minkštasis audinys – pasirinktinai iš didžiausios Lietuvoje gobelenų ir odos paviršių paletės. Ir, žinoma, Lietuvoje konkurentų neturintis lovos mechanizmas. Vos tik paslinkus minkštąją dalį, Jus maloniai nustebins atsivėręs integruotas stalčiukas, kuriame galėsite laikyti būtiniausius savo daiktus. Ir tai – ne paskutinė staigmena. Nes pakėlę šezlongą rasite dar ir specialiai šiai lovai skirtą antčiužinį, kuris įeina ir į SMART Mini, ir į SMART Max komplektaciją. Rinkitės Magrės Baldų numylėtinį – pradžiuginkite savo šeimą!
18
Gruodis
2015
 

KVIEČIAME Į KONKŪRŲ VARŽYBAS „KALĖDINĖ TAURĖ“!

Maloniai kviečiame Jūsų šeimynas smagiai praleisti prieššventinį savaitgalį bei atvykti į konkūrų varžybas „Kalėdinė taurė“,kurios vyks jau ateinantį šeštadienį, gruodžio 19 d. 9 val. Riešėje!
15
Gruodis
2015
 

LIETUVOS METŲ GAMINYS 2015

Šiandien vyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamo konkurso „Lietuvos metų gaminys“ apdovanojimų ceremonija — pelnėme net du aukso medalius baldų kategorijoje! Jais nominuota mechaninė sofa KING ir čiužinys VISCOSOYA VISCOSOYA
11
Gruodis
2015
 

PERKANT LIZINGU — JOKIO PABRANGIMO!

Perkant arba užsakant prekių su Moki lizingu ir SB lizingu, sudarant sutartį nuo 2015-12-10 iki 2015-12-31 d. – jokio pabrangimo! Daugiau informacijos čia
10
Gruodis
2015
 

ATSINAUJINOME! Maloniai kviečiame į atnaujintą „Magrės baldų“ saloną Panevėžyje, PPC Babilonas!

02
Gruodis
2015
 

KOSMO — BALDAI, KURIANTYS ERDVĘ

Vieni baldai atima erdvę, kiti ją kuria. Kosmo modulinė linija skirta išradingoms šeimoms, kurios net ir nedidelės kvadratūros namuose nori susikurti komfortišką poilsio zoną. Siūlydami „susikurti“, tą ir turėjome omenyje: juk Kosmo komplektacijos galimybių yra tiek pat, kiek kosmose yra žvaigždžių! Savajį Kosmo susikursite iš šių sudėtinių dalių: 150 cm ilgio šezlongas, 90 cm pločio foteliai, kampinė dalis ir pufas. Kiekviena dalis – kaip purus savarankiškas debesies gabalėlis. Tačiau užtenka juos sujungti, ir gaunate harmoningą, skoningą, prabangią visumą. Ją vainikuoja karališkai aukšti atlošai, prisitaikantys prie Jūsų kūno pozicijos. Dar vienas Kosmo išskirtinumas – spalvinės galimybės. Rinkdamiesi šiam baldui gobeleno arba odos paviršių, galėsite išsirinkti ir tinkamiausią spalvų duetą Kosmo priekiui ir nugarėlėms. Radę savąjį autentišką dviejų spalvų derinį, būsite tikri, kad namų interjeras sužibs gyvybe ir originalumu. Magrės baldai siūlo didžiausią Lietuvoje kokybiškų paviršių ir spalvų paletę. Kad joje nepaklystumėte, drąsiai kreipkitės kvalifikuotos ir visada nemokamos Magrės baldų specialistų pagalbos. Primename, jog Kosmo, kaip ir kitų baldų gamyboje, naudojame visus ES kokybės sertifikatus atitinkančias medžiagas, o kiekviena baldo dalis nuo pradžių iki galutinio rezultato yra pagaminta Lietuvoje. Užtikrinti baldo kokybę mums padeda nesenstantis principas: kiekvieną baldą gaminti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų tolesnė Jūsų šeimos laimė. Rinkitės Kosmo ir įsitikinkite!
01
Gruodis
2015
 

„Saugaus eismo žygis automobiliu“ 2015 akimirkos

Dalinamės džiaugsmu su jumis — kasmetiniame „Saugaus eismo žygyje automobiliu“ 2015, kurį organizuoja Moki Lizingas, laimėjome 3 vietą!
06
Spalis
2015
 

LYGIŲJŲ ŽIRGŲ LENKTYNIŲ RIEŠĖJE AKIMIRKOS

Dalinamės savaitgalio įspūdžiais iš Lygiųjų žirgų lenktynių Riešėje, vykusių spalio 3 dieną! Nepraleidžiame progos sudalyvauti, šį kartą kaip generalinis renginio rėmėjas
06
Spalis
2015
 

KVIEČIAME Į ŽIRGŲ LENKTYNES RIEŠĖJE!

Maloniai kviečiame atvykti į žirgų varžybas bei smagiai praleisti laiką su savo šeima!
02
Spalis
2015
 

Laimėkite 100 eurų vertės dovanų čekį!

Nuo šiol, nepraleiskite pro akis nė vieno mūsų įrašo FACEBOOK paskyroje! Kiekvieną savaitgalį, iki pat Naujųjų metų, dovanosime Jums 100 eurų vertės dovanų čekį baldams įsigyti! Ar gali būti geriau? Sekite mus, o kad būtų dar lengviau - tapkite mūsų FACEBOOK paskyros draugu ir matysite visas mūsų naujienas!
23
Rugsėjis
2015
 

Natūralios odos naujienos - „NORMANDIA“ ir „VINTAGE“

Norime pristatyti Jums apmušalų asortimento naujienas - natūralias odas „Normandia“ bei „Vintage“. Aukštos kokybės natūrali, anilino tipo oda - aukščiausios kokybės europinės kilmės žaliava. „NORMANDIA“ oda išsiskiria savo ypač natūralia struktūra - odos paviršiuje matomos galvijo gyvenimo žymės, tokios kaip įbrėžimai, įdrėskimai, vabzdžių įkandimai. Ši ypatybė ne tik įrodo, kad oda tikra ir autentiška, bet ir suteikia ypatingą natūralios prabangos įspūdį. Kadangi nėra viršutinio dengiančio sluoksnio, oda labiau kvėpuoja ir sėdint yra vėsesnė. „NORMANDIA“ oda - puikus pasirinkimas natūralumo mėgėjams. „VINTAGE“ oda - tai koreguota natūrali vintažinio stiliaus oda, kurios kilmė - Pietų Amerika. Šiai odai yra būdingas šviesėjimo efektas ("pull-up"), suteikiantis odai prabangią sendintos vintažo stiliaus odos išvaizdą. Sendinimo efektas suteikia odai antikvarinę, laiko paliestos odos išvaizdą. Ši koreguota oda yra nupoliruota, panaikinant natūralius odos paviršiaus nelygumus, ir padengta apdailos bei apsauginiais sluoksniais, todėl yra atsparesnė aplinkos poveikiui ir lengviau prižiūrima. „VINTAGE“ oda suteiks Jūsų baldams ypatingai prabangią išvaizdą, o Jums - lengvą priežiūrą bei malonų sėdėjimą.
13
Balandis
2015
 

Naujas audinys „BANGKOK“

Pristatome Jums naują audinį - BANGKOK. Šis veliūrinis audinys,pagamintas Ispanijoje, pasižymi patvarumu, lengva priežiūra, atsparumu dėmėms bei dideliu atsparumu trinčiai (100 000 martindeilas/ciklais). Taip pat šis audinys yra atsparesnis įbrėžimams - jis puikiai tiks namuose, kur auginami naminiai gyvūnai. Audinio paviršius padengtas vandeniui atspariu sluoksniu (Water Repelent), tad išsiliejęs ant baldo skystis įsigeria ne iš karto. Audinio dizainas įkvėptas klasikos bei pritaikytas šių dienų tendencijoms. Spalvų paletę sudaro švelnios pastelinės spalvos, ypač populiarios šių metų interjere. Audinys BANGKOK suteiks Jūsų baldui prabangos, lengvos klasikos bei išskirtinumo įspūdį.
09
Balandis
2015
 

Interjeras.lt REKOMENDUOJA!

Naujosios minkštųjų baldų kolekcijos pristatymo metu, parodoje „Baldai 2015“, net du mūsų gaminiai buvo apdovanoti specialiais „Interjeras.lt rekomenduoja“ ženkliukais. Tai - modernios klasikos baldų karalius - sofa KING, bei debiutavusi parodoje naujoji sofa -TAJUS. „Interjeras.lt rekomenduoja“ projekto tikslas – iš didžiulio interjero ir namų paslaugų ir produktų srauto padėti išsiskirti kokybiškiems gaminiams, kurie pasižymi: • geru dizainu; • vartojimo patogumu ir ergonomiškumu; • nekenksmingumu aplinkai. Džiaugiamės gavę šį apdovanojimą, bei kartu su „Interjeras.lt“ rekomenduojame išbandyti mūsų naująją baldų kolekciją.
02
Balandis
2015
 

Baldų ekspozicija LITEXPO parodų rūmuose

LITEXPO parodų centro lankytojai jau gali pailsėti bei išgerti kavos ant patogių „MAGRĖS BALDŲ“ pufų bei staliukų, o vaikai - pasiausti nuotaikingoje žaidimų pievelėje! Modernios bei spalvingos kompozicijos Jūsų laukia įvairiose parodų rūmų zonose.
02
Balandis
2015
 

Akimirkos iš parodos „BALDAI 2015“

Užfiksavome keletą smagių akimirkų iš ką tik praūžusios tarptautinės baldų, interjero ir dizaino parodos „BALDAI 2015“. Joje susitikome su Jumis ir pristatėme savo naujausią baldų kolekciją.
30
Kovas
2015
 

„BALDAI 2015“

Kviečiame aplankyti mūsų stendą parodoje „BALDAI 2015“, Litexpo parodų rūmuose, kovo 26-29 dienomis! Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet dalyvausime tarptautinėje baldų ir dizaino parodoje, kurioje pristatysime naują 2015 metų baldų kolekciją. "Magrės baldų" stendą rasite 5-oje salėje, stendo numeris C06.
20
Kovas
2015
 

RUBIN sofa ir VISCOOOL čiužinys laimėjo aukso medalį 2014!

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame ,,Lietuvos metų gaminio 2014" konkurse ,,Magrės baldų" gaminiai ,,RUBIN" sofa ir "Viscoool" čiužinys baldų kategorijoje laimėjo aukso medalius.
19
Gruodis
2014
 

Rinkis gobelenus su Efficiency® kokybe!

Efficiency® yra registruotas kokybės ženklas, kuris garantuoja švarą ir ilgalaikį nesusidėvėjimą gobelenams. Gobelenai su Efficiency® kokybės ženklu garantuoja Jums, kad: yra higieniški ir lengvai valomi. laikui bėgant išlieka gražūs. sumažina poveikį aplinkai ir lieka kokybiški. Efficiency® ženklu pažymėti gobelenai yra pagaminti Europoje ir yra ekologiški. Ženklas yra sertifikuotas „ISO 14001“ sertifikatu.
16
Spalis
2014
 

NAUJA IR MODERNI KUŠETĖ ,,RIFAS"

Išmatavimai: 220 x 900 mm • Miegamosios dalies išmatavimai: 2000 x 1680 mm • Galimybė rinktis iš daugelio skirtingų audinių ir dirbtinės odų rūšių. • Pagal poreikį šis baldas gali būti ištiesiamas į miegojimui skirtą dalį. • Yra įmontuotos 2 dėžės patalynei. • Pagaminta firminėje "Magrės baldų" gamykloje, kuri yra įsikūrusi Vilniaus r.
14
Rugpjūtis
2014
 

NAUJAUSIA MINKŠTŲ BALDŲ KOLEKCIJA - ,,RUBIN"

,,Magrės Baldai" pristato dar vieną naujausią RUBIN kolekciją, kaip pavasarį prabundanti gamta- ryški, drąsi ir spalvinga. Ir toliau pasiliekame nuoseklūs. Kuriame baldus, derindami stilių su funkcionalumu. Kiekvienas baldas savyje talpina kelis privalumus: miegamąjį mechanizmą, dėžę patalynei, besilankstančius porankius ir ištobulintus ergonomiškus sprendimus. Puikiai suderintas estetinis ir funkcinis sprendimas atsispindi kiekvienoje sofoje. Šiais metais norime patraukti lankytojų dėmesį ryškesnėmis spalvomis, kurios paskatins atkreipti dėmesį ir idealiai tiks tiems, kurie nori susikurti išskirtinę gyvenamąją erdvę. Taip pat sekame interjero ir baldų tendencijas ir šiemet populiariausia interjerus derinti ir maišyti moderną su retro stiliumi, todėl mūsų baldas su retro prieskoniu labai tiks Jūsų sukurtoje aplinkoje.
06
Gegužė
2014
 

Keletas gražių akimirkų iš parodos- BALDAI 2014

Ateikite ir įsiamžinkite..Data: 2014 m. kovo 20 - 23 dienomis Darbo laikas: kovo 20 - 22 d., 10.00 - 18.00 val., kovo 23 d., 10.00 - 16.00 val. Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius
21
Kovas
2014
 

PARODA- baldai

TARPTAUTINĖ įvairios paskirties baldų, interjero ir dizaino idėjų paroda pripažįstama kaip didžiausias šios temos renginys Baltijos šalyse, geriausiai atspindintis baldų rinkos tendencijas, baldų pramonės vystymąsi ir baldų dizaino kryptis. Jubiliejinė paroda, dvidešimtąjį kartą suburs baldų projektavimo ir gamybos įmones, autorinių ir nestandartinių baldų kūrėjus, užsienio baldų distribiutorius. Per dvidešimt metų šios tematikos paroda tapo didžiausia ir profesionaliausia Baltijos šalyse. Data: 2014 m. kovo 20 - 23 dienomis Darbo laikas: kovo 20 - 22 d., 10.00 - 18.00 val., kovo 23 d., 10.00 - 16.00 val. Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius
17
Kovas
2014
 

VIP kampinė sofa laimėjo aukso medalį 2013!

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame ,,Lietuvos metų gaminio 2013" konkurse ,,Magrės baldų" gaminys ,,Vip" kampinė sofa baldų kategorijoje laimėjo aukso medalį.
16
Sausis
2014
 

Atidarytas naujas prabangus ,,Magrės baldų" salonas Vilniuje!

Atidarytas naujas prabangus ,,Magrės baldų" salonas Vilniuje, Lukšio g. 19, ,,Ogmios miestas" (priešais ,,Domus" galeriją). Maloniai kviečiame apsilankyti.
28
Gruodis
2013
 

NIEKS NELIKS BE DOVANŲ!AKCIJA BAIGĖSI

Akcija galioja visuose ,,Magrės baldų" salonuose užsakant arba perkant minkštuosius baldus iš ekspozicijos nuo 2013 12 01 - 2014 01 15.
30
Lapkritis
2013
 

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS MIROS FOTELIUKAI

Porankei iš natūralios medienos. Modernaus dizaino. Platus apmušalų asortimentas. Prie baldo tvirtinasi dirželiais reguliuojama pagalvėlė.
27
Rugsėjis
2013
 

NAUJAUSIA LOVŲ KOLEKCIJA

Pagamintos pagal Jūsų poreikius: karališkos, klasikinės bei modernios lovos Jums. Pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Galimi įvairūs dydžiai. Platus apmušalų asortimentas.
27
Rugsėjis
2013
 

Apie mus rašo ,,Namas ir aš"

„MAGRĖS BALDAI“ KURIA NAUJĄ SOCIALINĘ KULTŪRĄ VIEŠOSIOSE ERDVĖSE Rinkos senbuvė įmonė „Magrės baldai“ jau daugiau nei penkiolika metų plačiajai visuomenei pristato įvairios paskirties minkštuosius baldus. Ieškantys kokybiško ir stilingo baldo jau spėjo įsitikinti, kad „Magrės“ funkcionalumas – nenuvils. Garsėjanti išskirtiniu stiliaus pojūčiu, „Magrės baldų“ specialistų komanda šiemet ne tik pristatė naujus minkštasuolius, bet ir dalyvavo socialiniuose projektuose. Pirmasis naujų minkštasuolių pristatymas įvyko dar kovo mėnesį sostinės „Litexpo“ centre vykusioje parodoje „Baldai 2013“. Bendra iniciatyva žaismingieji „Pandos“ minkštasuoliai parodų centre užpildė poilsio zonas. Tęstinis šio projekto etapas kartu su „Pandos“ baldų ekspozicija ir rinkoje pasirodžiusiais „Magrės“ stalviršių pavyzdžiais šiandien mus pasitinka ir prekybos centre „Akropolis“ Vilniuje. Antrame prekybos centro aukšte, šalia Vaikų žaidimų centro, buvo įkurta „Magrės baldų“ poilsio salelė. Socialinis projektas šioje erdvėje yra dvejopos paskirties: pirmiausia, tai – poilsio vieta prekybos centro lankytojams, antra – tai dar ir išmanioji baldų ekspozicija. Architekto Valerijaus Starkovskio ir jo kolegos Dmitrijaus Larionovo prisilietimo dėka unikalus dizaino objektas tapo itin praktiškas. Viename iš minkštasuolių, pavadintų „Wy-fi“, dizaineris integravo mobiliujų telefonų baterijų įkrovimo sistemą ir belaidžio interneto prieigą. Taigi panašu, kad šiandien „Magrės baldai“ kartu su partneriais ne tik diktuoja baldų dizaino tendencijas, bet ir diegia naują socialinę kultūrą viešosiose erdvėse. www.magresbaldai.lt
27
Rugpjūtis
2013
 

Baldų ekspozicija "AKROPOLYJE"

Atsipalaiduokite Vilniaus Akropolyje su MAGRĖS baldais JAU DABAR!
05
Rugpjūtis
2013
 

Nominuotas apdovanojimais interjeras su Magrės baldais

Butas suprojektuotas jaunai šeimai, turinčiai mažą vaiką. Butas yra naujos statybos name,gyvenamajame rajone. Per buto langus atsiveria visa miesto panorama, todėl siekta ir interjere atspindėti miesto vaizdus, siekiant sukurti jausmą, kad esi miesto dalis. Norint atspindėti nesustojantį miesto ritmą, pasitelkta dinamika, ją bandant išgauti įvairiomis geometrinėmis figūromis, raštais, užrašais, skirtingomis faktūromis. Norint butui sukurti jaukumo dizainerė pasirinko natūralią medieną, šiltas ir šviesias spalvas bei Magrės baldus. Buto autorė: Eglė Prunskaitė
11
Birželis
2013
 

Paroda BALDAI 2013

Savaitgalį LITEXPO PARODŲ RŪMUOSE vyko paroda BALDAI 2013.
25
Kovas
2013
 

Aplankykite mus parodoje BALDAI 2013

Dėmesio! Tik parodoje dalinsime nuolaidų kuponus. Taigi - nepraleiskite progos ir aplankykite mūsų stendą parodoje BALDAI 2013. Stendo nr.
19
Kovas
2013
 

Kovo 8 d. proga skelbiame akciją!

Tik kovo 7-8 dienomis dovanojame - 20% visiems minkštiesiems baldams perkant iš ekspozicijos.
05
Kovas
2013
 

Gazelė 2012

UAB ZBIGA dalyvavo „Verslo žinių“ projekte smulkiajam ir vidutiniam verslui „Gazelė 2012“.
06
Vasaris
2013
 

Skelbiame akciją

Su mumis visada smagu! Ar pirksite ar užsisakysite - vistiek gausite dovamų!
24
Sausis
2013
 

„Magrės baldų“ dovanų čekis

Dėmesio - firminėse „Magrės baldų“ parduotuvėse jau galite įsigyti dovanų čekių!
24
Sausis
2013
 

Nauja kolekcija KING!

Dėmesio! Pristatome naujausią 2013 metų MAGRĖS BALDŲ kolekciją KING. Šis ypatingai patogus bei šiuolaikiško dizaino baldas su išskirtiniu apmušalų deriniu suteiks Jūsų namams žaismingumo. Darome viską, kad Jūsų laisvalaikis bei poilsis namuose būtų kuo patogesnis. Naujuosius KING baldus jau galite apžiūrėti „Magrės baldų“ salonuose.
16
Sausis
2013
 

DELUX kampinė sofa laimėjo aukso medalį!

Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame ,,Lietuvos metų gaminio 2012" konkurse ,,Magrės baldų" gaminys ,,DELUX" kampinė sofa baldų kategorijoje laimėjo aukso medalį.
22
Gruodis
2012
 
Užsisakykite naujienlaiškį
Gaukite ypatingus pasiūlymus ir pranešimus apie naujas kolekcijas pirmieji!
 
APIE MUS
KLIENTŲ APTARNAVIMAS
Tel.: (8-5) 2_469138